Masz pytania? Zadzwoń do nas: tel. 32 231 27 16

  • Patrzysz, ale czy dobrze widzisz?
    Nemezis.

  • Nemezis

    I świat staje się piękniejszy!

> Soczewki-kontakowe

Soczewki kontaktowe

Jeśli szukasz soczewek kontaktowych, zapraszamy do salonu optycznego Nemezis w Gliwicach. Oferujemy duży wybór soczewek kontaktowych wiodących marek: Johnson&Johnson, CooperVision, Alcon, Bauch&Lomb  w tym soczewek jednodniowych, jak i przystosowanych do dłuższego użytkowania.
Aby być na bieżąco z nowinkami technicznymi, bierzemy udział w licznych szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje.

Przy zakupie soczewek kontaktowych możesz się zaopatrzyć we wszelkie akcesoria i preparaty niezbędne do pielęgnacji soczewek kontaktowych, takich: jak płyny do soczewek, krople do oczu oraz tabletki odbiałczające znanych na rynku firm:

 

i wiele innych dostępnych również w naszym sklepie internetowym.

Wybierz soczewki kontaktowe i ciesz się wygodą na co dzień!

Z przyjemnością informujemy, iż wznowiliśmy sprzedaż soczewek kontaktowych

 

Jako Nasz stały klient bierzesz udział w PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWO- RABATOWYM, a polecając soczewki ULTRAFLEX znajomym, również w PROGRAMIE REKOMENDACJI.

 

Soczewki kontaktowe – dla kogo?

Soczewki kontaktowe to doskonały wybór dla osoby, która nie lubi okularów lub prowadzi aktywny tryb życia. Można je nosić stale lub okazjonalnie, np. w czasie wakacji, uprawiania sportów czy zakładać do zdjęć, na których chcemy się pokazać bez okularów.  Osobom, które sporadycznie korzystają z soczewek, możemy zaproponować zakup wygodnych soczewek jednodniowych.

Dobrze dobrane soczewki kontaktowe pracują wraz z okiem, zapewniają optymalne pole widzenia, pokazują naturalny obraz bez zniekształceń. Użytkownik nie ma problemu z zaparowaniem.

Salon optyczny Nemezis zatrudnia optyków, optometrystów oraz okulistów, którzy na bieżąco biorą udział w szkoleniach, konferencjach oraz sympozjach. Procedura doboru soczewek kontaktowych polega na prawidłowym zbadaniu wady wzroku z określeniem parametrów rogówki i wyeliminowaniem przeciwwskazań. Optometrysta dobierze soczewki, nauczy je zakładać i zdejmować oraz  wytłumaczy proces  pielęgnacji soczewek kontaktowych.

 

Soczewki kontaktowe – korzyści i obowiązki użytkowników

Jeśli zdecydujesz się na soczewki kontaktowe, pamiętaj, by przestrzegać terminu wymiany, który jest określony rodzajem soczewek. Powinieneś też odpowiednio je przechowywać, używać zaleconych przez specjalistę płynów i kropli nawilżających.

A reszta to już czysta przyjemność z korzystania.

Odwiedź salon optyczny Nemezis w Gliwicach.

Dopasujemy Ci soczewki kontaktowe, abyś miał alternatywę dla okularów!

 

sliderJohnson and Johnson slidercooper Vision sliderAlcon Ciba Vision sliderBausch Lomb sliderJohnson and Johnson slidercooper Vision sliderAlcon Ciba Vision sliderBausch Lomb sliderJohnson and Johnson slidercooper Vision sliderAlcon Ciba Vision sliderBausch Lomb

Poznaj Nasz sklep online

Zobacz

NEMEZIS

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Adres

ul. Zwycięstwa 61
44-100 Gliwice

 

Tel

tel.: 32 231-27-16
tel.: 32 330-08-05

Mail

nemezis@nemezis.net.pl
www.sklepnemezis.net.pl

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do naszego Newslettera


Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NEMEZIS LUCYNA ORZEŁ-KRUPANEK, Zwycięstwa 61, 44-100 Gliwice, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.).Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.nemezis.net.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NEMEZIS LUCYNA ORZEŁ-KRUPANEK, Zwycięstwa 61, 44-100 Gliwice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem nemezis@nemezis.net.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.