Masz pytania? Zadzwoń do nas: tel. 32 231 27 16

 • Patrzysz, ale czy dobrze widzisz?
  Nemezis.

 • Nemezis

  I świat staje się piękniejszy!

> Soczewki-okularowe

Soczewki okularowe

Salon optyczny Nemezis w Gliwicach poleca duży wybór soczewek kontaktowych oraz okularowych. Soczewki okularowe, które są w naszej ofercie, to produkty na najwyższym światowym poziomie. U nas możesz znaleźć soczewki okularowe różnych rodzajów. Stawiamy na najlepsze technologie i proponujemy nowe rozwiązania, które dają wygodę i bezpieczeństwo.

W ofercie salonu optycznego Nemezis oferujemy również soczewki i okulary bardziej ekonomiczne, w korzystnych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kierując się Twoimi potrzebami, wyszukamy najodpowiedniejszą ofertę spośród olbrzymiej ilości oferowanych szkieł.

 

Soczewki okularowe – rodzaje

Rodzaje soczewek okularowych do okularów oferowane u nas:

 • soczewki klasyczne dobrane indywidualnie
 • soczewki progresywne, dają możliwość ostrego widzenia na każdą odległość
 • soczewki z poszerzonym polem widzenia, świetne do pracy biurowej i komputera
 • soczewki progresywne dla kierowców (pole widzenia do prowadzenia pojazdu, wykonane z materiałów odpornych na uderzenia i działanie poduszki powietrznej)
 • o inne pytaj indywidualnie.

Okulary i soczewki – nowoczesne technologie

Okuliści, optometryści i optycy w salonu optycznym Nemezis cały czas starają się pogłębiać i aktualizować wiedzę z zakresu okulistyki i optyki. Technologia materiałów, z których wykonane są okulary cały czas się rozwija.

Coraz nowocześniejsze materiały  stwarzają większe możliwości soczewki mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ciągle pojawiają się np. nowoczesne powłoki, nowoczesne fotochromy nowe generacje polaryzacji.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu optycznego w Gliwicach, gdzie pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie Twoich problemów ze wzrokiem.

 

sliderSeiko sliderRodenstock sliderJZO soczewki sliderHoya slideressilor sliderSeiko sliderRodenstock sliderJZO soczewki sliderHoya slideressilor sliderSeiko sliderRodenstock sliderJZO soczewki sliderHoya slideressilor

Poznaj Nasz sklep online

Zobacz

NEMEZIS

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Adres

ul. Zwycięstwa 61
44-100 Gliwice

 

Tel

tel.: 32 231-27-16
tel.: 32 330-08-05

Mail

nemezis@nemezis.net.pl
www.sklepnemezis.net.pl

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się do naszego Newslettera


Zgadzam się na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności o nowych produktach, usługach, promocjach lub wydarzeniach wysyłanych przez NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NEMEZIS LUCYNA ORZEŁ-KRUPANEK, Zwycięstwa 61, 44-100 Gliwice, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.).Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.nemezis.net.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ NEMEZIS LUCYNA ORZEŁ-KRUPANEK, Zwycięstwa 61, 44-100 Gliwice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem nemezis@nemezis.net.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.