Gabinet optometryczno-okulistyczny

Kluczem do dobrego widzenia jest prawidłowa diagnoza problemów wzrokowych. Dlatego NEMEZIS dysponuje profesjonalnie wyposażonym gabinetem optometryczno-okulistycznym. Dzięki temu nasi pacjenci mają możliwość wykonania kompleksowego badania optometrycznego i okulistycznego, a czasem sukces w rozwiązaniu ich problemu przynosi współpraca specjalistów obu profesji.

Nasz gabinet jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Poza precyzyjnym doborem szkieł okularowych i soczewek kontaktowych wykonasz u nas badanie widzenia obuocznego, pod kątem diagnozy zeza i niedowidzenia oraz szereg dokładnych badań okulistycznych. Dysponujemy urządzeniem do pomiarów topografii rogówki, tonometrii, pola widzenia oraz zaawansowanym urządzeniem do pomiarów OCT.

Komputerowe badanie wzroku – Gliwice

W naszym gabinecie dysponujemy nowoczesnymi sprzętami, które pozwalają na szybkie uzyskiwanie najważniejszych informacji o stanie oczu danego pacjenta. Przeprowadzamy komputerowe badanie wzroku. Pozwala ono na wykrycie wady, a także dodatkowych komplikacji, związanych np. z astygmatyzmem. Wynikiem badania jest dokładny opis narządu wzroku pacjenta, na podstawie którego można przystąpić do produkcji szkieł dopasowanych do jego potrzeb.

Badanie wzroku w naszym gabinecie w Gliwicach jest skierowane zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci. Sprzedajemy bowiem okulary dziecięce, o znacznie mniejszych rozmiarach. Nasi specjaliści dysponują wieloletnim doświadczeniem, które pozwala na odpowiednie podejście nawet do najmłodszych pacjentów. Badanie wzroku można przeprowadzić tego samego dnia co wybranie odpowiednich oprawek. Dzięki temu wystarczy odwiedzić nasz salon tylko raz, a następnie poczekać na odbiór wymarzonych oprawek, ze szkłami odpowiednio dopasowanymi do wady danego klienta.

Wykonujemy również badania wzroku z myślą o dobraniu soczewek. Wizyta u specjalisty ma na celu sprawdzenie, czy dana osoba może korzystać ze szkieł kontaktowych. Na miejscu sprzedajemy także wszystkie produkty niezbędne do ich pielęgnacji. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego salonu w Gliwicach.

Okulary przeciwsłoneczne
Mężczyzna w okularach
Oprawka okularowa

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło