Okulista w Gliwicach

W naszym salonie świadczymy różnego rodzaju usługi związane z doborem okularów, a także sprawdzaniem stanu zdrowia narządu wzroku. Zatrudniamy profesjonalnych okulistów w Gliwicach, którzy wykonują badania przed zakupieniem odpowiednich szkieł. To specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wykazują się oni przyjaznym podejściem do pacjenta, co ma ogromne znaczenie przede wszystkim w przypadku małych dzieci.

Współpraca z okulistami i optometrystami pozwala nam na świadczenie kompleksowych usług w jednym gabinecie. Ułatwia to cały proces – od momentu wykonania badania do doboru oprawek może minąć zaledwie kilkadziesiąt minut. Bazujemy na dokumentacji zgromadzonej podczas kontroli wzroku, co pozwala na wykonanie odpowiednich szkieł, zapewniających pełen komfort widzenia. W naszym salonie klient ma do wyboru nawet kilkaset różnych oprawek znanych i cenionych marek. Może samodzielnie zapoznać się z dostępnymi opcjami i sprawdzić, jak poszczególne okulary korekcyjne będą wyglądać na jego twarzy.

Okuliści i optometryści są niezbędni również podczas doboru soczewek. Nie wszystkie osoby mogą bowiem nosić szkła kontaktowe, dlatego przed wyborem odpowiedniego modelu konieczne jest wykonanie dokładnych badań. W naszym gabinecie znajduje się sprzęt, który pozwala na zbadanie najważniejszych parametrów narządu wzroku na miejscu.

 • mgr Lucyna Orzeł -Krupanek

  Numer optometrysty NO11505.
  Założycielka Zakładu Optycznego NEMEZIS. Dyplomowany optyk oraz magister optometrii klinicznej. Dyplom optometrysty uzyskała po zakończeniu kształcenia na Salus University Pennsylvania College of Optometry. Uczestniczka warsztatów Terapii Widzenia prowadzonych przez amerykańskiego profesora W.C. Maplesa. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Optyki i Opometrii oraz Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej.


 • mgr Magdalena Poniewierka

  Numer optometrysty NO19714.
  Dyplomowana optometrystka i kontaktolog. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku biofizyka specjalność optometria na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Kształcenie kontynuuje na kierunku ortoptystka w Szkole Policealnej Limfologii w Chorzowie. Członek Polskiego Towarzystwa Optyki i Optometrii. We wrześniu 2022 roku ukończyła kurs z Podstaw Optometrycznej Terapii Widzenia, który przeprowadził w Poznaniu prof. W.C. Maples.


 • lek. med. Joanna Klosek- Okaj

  Specjalista Chorób Oczu
  Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Specjalizuje się w okulistyce I i II stopnia. Praktyki odbyła na oddziale Okulistyki Miejskiego Szpitala w Rudzie Śląskiej i klinikach okulistycznych akademii medycznych w Bytomiu, Sosnowcu i Łodzi.
  Kilkanaście lat pracowała na oddziale okulistyki szpitala miejskiego w Rudzie Śląskiej oraz przyszpitalnej poradni jaskrowej, a także w poradni leczenia zeza i niedowidzenia u dzieci. Od 2004 roku prowadzi również poradnię okulistyczną wchodzącą w skład Poradni Specjalistycznych, które sprawują kompleksową opiekę nad pacjentami chorymi na cukrzycę. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące wiedzę z zakresu okulistyki. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu, a szczególnie zapaleń powiek w przebiegu chorób skórnych, jaskry, zwyrodnienia plamki żółtej, retinopatii cukrzycowej. Diagnozuje i prowadzi leczenie dzieci z zezem oraz niedowidzeniem.


 • lek. med. Izabela Mikosińska

  Specjalista Chorób Oczu
  Okulista z wieloletnim doświadczeniem. Posiada szeroką wiedzę z zakresu okulistyki zabiegowej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu, w szczególności zaćmy, jaskry, zwyrodnień plamki żółtej i chorób siatkówki. Obecnie pracuje na Oddziale Okulistycznym Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu


 • mgr Sylwia Cięciwa

  Terapeuta widzenia
  Ukończyła studia pedagogiczne na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Następnie uzyskała dyplom optyka okularowego kończąc kształcenie na Politechnice Częstochowskiej. Aktualnie kończy Studia Podyplomowe Kwalifikacyjne Optometria na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.


 • mgr Dominika Furtak

  Terapeuta widzenia
  Absolwentka studiów I stopnia na kierunku pedagogika rewalidacyjna oraz studia II stopnia na kierunku terapia pedagogiczna z elementami neuroedukacji na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Kontynuuje kształcenie na kierunku ortoptystyka w Szkole Policealnej Limfologii w Chorzowie. W 2022r ukończyła kurs terapii metody strukturalnej.


 • mgr Sabina Zimmer- Krajewska

  Optyk Okularowy
  Dyplomowany optyk okularowy. Absolwentka optyki okularowej na Politechnice Częstochowskiej. Swoje umiejętności rozwija, biorąc udział w wielu szkoleniach branżowych, organizowanych przez największe firmy optyczne i producentów soczewek okularowych.


 • Anna Kowalska

  Stylista okularowy, doradca klienta
  Doświadczona stylistka okularowa i doradca klienta. Potrafi wsłuchać się w potrzeby klientów, dlatego zawsze dobiera dla nich idealne okulary. Ciepła i uśmiechnięta, niezastąpiona w doborze opraw dziecięcych.


 • Alicja Orzeł

  Stylista okularowy, doradca klienta
  Stylistka opraw okularowych z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki swojej charyzmie i otwartości na najnowsze trendy okularowe potrafi dobrać okulary, które doskonale komponują się zarówno z wyglądem, jak i osobowością klienta. Specjalizuje się w doborze opraw niestandardowych i marek premium.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu osoby, które szukają pierwszych lub kolejnych okularów korekcyjnych. Oferujemy też modele przeciwsłoneczne idealne na lato oraz soczewki, zapewniające komfort noszenia na co dzień.


 • Joanna Gołąb

  Stylista opraw okularowych, doradca klienta.
  Doradca klienta i stylistka opraw okularowych z kilkuletnim doświadczeniem w branży optycznej. Uśmiechnięta i energiczna dobiera okulary, które klienci kochają od pierwszego założenia.


Okulary przeciwsłoneczne
Mężczyzna w okularach
Oprawka okularowa

 • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło