Nasi specjaliści

 • mgr Lucyna Orzeł -Krupanek

  Numer optometrysty NO11505.
  Założycielka Zakładu Optycznego NEMEZIS. Dyplomowany optyk oraz magister optometrii klinicznej. Dyplom optometrysty uzyskała po zakończeniu kształcenia na Salus University Pennsylvania College of Optometry. Uczestniczka warsztatów Terapii Widzenia prowadzonych przez amerykańskiego profesora W.C. Maplesa. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Optyki i Opometrii oraz Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej.


 • mgr Sylwia Stolarczyk

  Numer optometrysty NO13206.
  Optometrystka, optyk okularowy i ortoptystka. Tytuł optyka okularowego uzyskała końcąc studia I stopnia biofizyki specjalność optyka okularowa, tytuł optometrysty uzyskała kończąc studia II stopnia biofizyki specjalność optometria na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest absolwentką Szkoły Policealnej Limfologii w Chorzowie kierunku optoptystka. Finalistka ogólnopolskiego  programu FORCE firmy  Cooper Vision na najlepsza pracę magisterską dot. soczewek kontaktowych w 2014 roku. Uczestniczka warsztatów terapii widzenia prowadzonych przez prof. W. C.  Maplesa. Specjalistka w diagnostyce widzenia obuocznego u dorosłych i dzieci oraz terapii widzenia (ang. Vision Therapy) pacjentów, opierająca się na behawioralnym podejściu do pacjenta. Członkini Polskiego Towarzystwa Optyki i Optometrii oraz Polskiego Stowarzyszenia Soczewek kontaktowych. Aktualnie także wykładowca akademicki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.


 • mgr Magdalena Soboszczyk

  Numer optometrysty NO19714.
  Dyplomowana optometrystka i kontaktolog. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku biofizyka specjalność optometria na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Kształcenie kontynuuje na kierunku ortoptystka w Szkole Policealnej Limfologii w Chorzowie. Członek Polskiego Towarzystwa Optyki i Optometrii. .


 • lek. med. Joanna Klosek- Okaj

  Specjalista Chorób Oczu
  Ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Specjalizuje się z zakresu okulistyki I i II stopnia odbyła na oddziale Okulistyki Miejskiego Szpitala w Rudzie Śląskiej i klinikach okulistycznych akademii medycznych w Bytomiu, Sosnowcu i Łodzi.
  Kilkanaście lat pracowała na oddziale okulistyki szpitala miejskiego w Rudzie Śląskiej oraz przyszpitalnej poradni jaskrowej a także w poradni leczenia zeza i niedowidzenia u dzieci. Od 2004 roku prowadzi również poradnię okulistyczną wchodzącą w skład Poradni Specjalistycznych, które sprawują kompleksową opiekę nad pacjentami chorymi na cukrzycę. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące wiedzę z zakresu okulistyki. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu a szczególnie zapaleń powiek w przebiegu chorób skórnych, jaskry, zwyrodnienia plamki żółtej, retinopatii cukrzycowej. Diagnozuje i prowadzi leczenie dzieci z zezem oraz niedowidzeniem.


 • lek. med. Izabela Mikosińska

  Specjalista Chorób Oczu
  Okulista z wieloletnim doświadczeniem. Posiada szeroką wiedzę z zakresu okulistyki zabiegowej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu, w szczególności zaćmy, jaskry, zwyrodnień plamki żółtej i chorób siatkówki. Obecnie pracuje na Oddziale Okulistycznym Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu


 • mgr Sylwia Cięciwa

  Terapeuta widzenia
  Ukończyła studia pedagogiczne na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Następnie uzyskała dyplom optyka okularowego kończąc kształcenie na Politechnice Częstochowskiej. Aktualnie kończy Studia Podyplomowe Kwalifikacyjne Optometria na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.


 • mgr Dominika Furtak

  Terapeuta widzenia
  Absolwentka studiów I stopnia na kierunku pedagogika rewalidacyjna oraz studiów II stopnia na kierunku terapia pedagogiczna z elementami neuroedukacji na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Kontynuuje kształcenie na kierunku ortoptystka w Szkole Policealnej Limfologii w Chorzowie


 • mgr Sabina Zimmer- Krajewska

  Optyk Okularowy
  Dyplomowany optyk okularowy. Absolwentka optyki okularowej na Politechnice Częstochowskiej. Swoje umiejętności rozwija biorąc udział w wielu szkoleniach branżowych, organizowanych przez największe firmy optyczne i producentów soczewek okularowych.


 • Anna Kowalska

  Stylista okularowy, doradza klienta
  Doświadczona stylistka okularowa i doradca klienta. Potrafi wsłuchać się w potrzeby klientów, dlatego zawsze dobiera dla nich idealne okulary. Ciepła i uśmiechnięta, niezastąpiona w doborze opraw dziecięcych.


 • Alicja Orzeł

  Stylista okularowy, doradza klienta
  Stylistka opraw okularowych z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki swojej charyzmie i otwartości na najnowsze trendy okularowe potrafi dobrać okulary, które doskonale komponują się zarówno z wyglądem, jak i osobowością klienta. Specjalizuje się w doborze opraw niestandardowych i marek premium.


Okulary przeciwsłoneczne
Mężczyzna w okularach
Oprawka okularowa

Obserwuj nas na instagramie

 • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło