O nas

Salon Optyczny NEMEZIS to miejsce w którym znajdziesz modne, wygodne i oryginalne oprawki okularowe. Wiemy, że poza wyglądem okularów najważniejsza jest ich jakość. Dlatego posiadamy szeroki wybór oprawek najlepszej jakości od różnych producentów i w różnym przedziale cenowym, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W swojej ofercie posiadamy okulary takich marek jak między innymi Solano, Vogue, Guess, Ray Ban, oprawki marek bardziej ekskluzywnych – Tom Ford, Dita, Bvlgari, Pomellato, Talla oraz okulary sportowe marki Oakley. Różnorodność posiadanych przez nas opraw rożnych marek pozwala sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.

Jako salon optyczny z wieloletnią tradycją bardzo mocno zwracamy uwagę na jakość oferowanych soczewek okularowych. Chcemy, by każdy nasz klient mógł cieszyć się dobrym widzeniem, dlatego współpracujemy z najlepszymi na rynku producentami soczewek okularowych. Staramy się znajdować optymalne rozwiązania, spełniające potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy soczewki jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne, biurowe, do pracy z komputerem, a także bardziej zaawansowane soczewki do okularów sportowych, soczewki pryzmatyczne, soczewki do kontroli krótkowzroczności MiYOSMART i wiele innych.

W prawidłowym dopasowaniu opraw i szkieł wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenie pomiarowe, jakim jest VisioOfficeX firmy Essilor. Urządzenie wykonuje pomiary, dzięki którym pozwala na maksymalną personalizację soczewek jednoogniskowych i progresywnych. W tracie pomiaru zostają uwzględnione nie tylko parametry gałki ocznej oraz dopasowanie oprawy okularowej, ale także tak zwane parametry behawioralne, związane z postawą pacjenta, jego sposobem poruszania się i pozycją przy czytaniu.

Dopełnieniem procesu dopasowania okularów jest wizyta w gabinecie optometrycznym, który jest wyposażony w profesjonalny sprzęt do badania wzroku. To pozwala nam na wykonać badanie wzroku na miejscu, bez konieczności długiego wyczekiwania na termin wizyty. Dyplomowany optometrysta wykona badanie refrakcji i zaproponuje najlepsze rozwiązanie optyczne, w postaci okularów lub soczewek kontaktowych

Okulary przeciwsłoneczne
Mężczyzna w okularach
Oprawka okularowa

Obserwuj nas na instagramie

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło