Okulary dziecięce – Gliwice

Wady wzroku coraz częściej dotykają najmłodszych. W ich przypadku konieczne jest postawienie na specjalny rodzaj okularów, dostosowanych do budowy twarzy małych użytkowników. Oprawki dla dzieci zwykle są znacznie mniejsze, a także utrzymane w charakterystycznym designie. Muszą zapewniać komfort korzystania, a jednoczenie podobać się dzieciom. W ten sposób można przekonać malucha do regularnego noszenia okularów, co pozwala na zapobieganie dalszemu rozwojowi wady wzroku.

Okulary dziecięce z naszego asortymentu to produkty kolorowe, które trafiają w gusta zarówno dziewczynek, jak i chłopców. Niektóre z nich zostały ozdobione ciekawymi motywami, umieszczonymi na elementach znajdujących się z boku głowy. To produkty mniejsze od okularów korekcyjnych damskich czy męskich. Wiele z nich wykonano także z materiałów, które są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. W trakcie zabawy może bowiem dojść do zniszczenia oprawek.

Oferujemy okulary dziecięce zarówno dla bardzo małych użytkowników, jak i tych w wieku szkolnym. Dostępne modele zostały przedstawione na stronie internetowej, dlatego klient może zapoznać się z nimi jeszcze przed udaniem się do naszego salonu w Gliwicach. Na miejscu doradzimy odnośnie wyboru odpowiedniego produktu. Zachęcimy także malucha do korzystania z okularów, co pozwoli na zapobieganie pogłębianiu się wady wzroku, oraz prawidłowego dbania o oprawki.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło