Soczewki kontaktowe – Gliwice

Soczewki kontaktowe dla wielu osób są sposobem na komfortowe życie bez konieczności noszenia okularów. W niektórych przypadkach klasyczne oprawki nie zdają egzaminu – mowa tu m.in. o aktywności fizycznej. Soczewki kontaktowe spiszą się doskonale również w trakcie ważnych wyjść, zwłaszcza w przypadku kobiet, które chcą wykonać piękny makijaż oka. Dzięki nim make-up nie zniknie za szkłami okularów korekcyjnych.

Soczewki kontaktowe różnią się od siebie budową i technologiami, które pozwalają na zwiększenie komfortu korzystania z takich produktów. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. modele stworzone z myślą o osobach z astygmatyzmem. Zapewniają one stabilne widzenie i komfort przez cały dzień. Oferujemy także soczewki kontaktowe dla użytkowników spędzających długie godziny przy komputerze. Są to produkty dodatkowo nawilżające. W trakcie korzystania ze sprzętów elektronicznych częstotliwość mrugania znacznie się zmniejsza, dlatego soczewki muszą zapobiegać wysuszaniu rogówki. Soczewki mogą zachować swoje właściwości nawilżające nawet przez 16 godzin ciągłego noszenia.

Soczewki kontaktowe z ochroną przed promieniowaniem UV

Ciekawym wyborem są również soczewki kontaktowe, które zostały wyposażone w ochronę przed promieniowaniem UV. Dzięki temu do oczu nie dociera szkodliwe światło, odpowiedzialne za pogłębianie się wad wzroku. To doskonały wybór przede wszystkim latem, także w sytuacji, gdy nie przepadasz za noszeniem okularów przeciwsłonecznych.

Oferujemy soczewki dzienne, a także takie, które można nosić przez co najmniej kilka miesięcy. W salonie w Gliwicach sprzedajemy także akcesoria niezbędne do ich pielęgnacji.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło