Akcesoria do pielęgnacji soczewek – Gliwice

Soczewki, które z założenia mogą być noszone dłużej niż przez jeden dzień, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. W tym celu należy wykorzystywać preparaty w pełni bezpieczne zarówno dla samych szkieł kontaktowych, jak i oczu użytkownika.

W skład naszego asortymentu wchodzą takie akcesoria do pielęgnacji soczewek, jak:

  • płyn do soczewek,
  • pojemniczki na soczewki,
  • zestawy do czyszczenia soczewek

Płyn do czyszczenia soczewek

Płyn do czyszczenia soczewek jest jednym z najważniejszych elementów całej pielęgnacji. Pozwala on na pozbycie się wszelkich zabrudzeń zgromadzonych na powierzchni szkieł kontaktowych w trakcie dnia. Preparaty te mają również właściwości dezynfekujące. Podczas przechowywania soczewek w specjalnym płynie przez co najmniej kilka godzin mogą one zyskać właściwości, które pozwolą na nawilżanie oczu w trakcie noszenia. W skład niektórych płynów wchodzi bowiem haluronian wiążący wodę.

Płyny dostępne w naszym salonie w Gliwicach dezynfekują, nawilżają, czyszczą oraz usuwają osady białkowe. Pozwalają na bezpieczne przechowywanie szkieł kontaktowych w sytuacji, gdy są one chwilowo nieużywane.

W naszym salonie dobierzemy odpowiednie soczewki kontaktowe do potrzeb danego użytkownika, a także pomożemy w wyborze właściwych preparatów do ich pielęgnacji. Poinstruujemy także odnośnie prawidłowego korzystania z soczewek i ich poprawnego czyszczenia, co pozwoli na zachowanie komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło