Soczewki dwutygodniowe – Gliwice

W naszym salonie w Gliwicach oferujemy soczewki dwutygodniowe, które pozwalają na zastąpienie okularów. Zapewniają one komfort, a także nawilżają oko w trakcie noszenia. To doskonały wybór dla osób, które spędzają godziny na pracy przy komputerze, jednak nie chcą nosić klasycznych okularów korekcyjnych. Soczewki dwutygodniowe wymagają jednak odpowiedniej pielęgnacji.

Po użyciu soczewek należy zdjąć je, wyczyścić z wykorzystaniem odpowiedniego preparatu i zamoczyć w płynie pielęgnacyjnym, najlepiej w specjalnym pojemniku, do którego nie dostaje się kurz i inne zabrudzenia. Właściwie wykonany proces pozwala na pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń, a jednocześnie zdezynfekowanie szkieł kontaktowych. Dzięki temu nie stanowią one zagrożenia dla oczu. Soczewki powinny spędzić w płynie co najmniej kilka godzin. Modele dwutygodniowe nadają się do noszenia przez 14 dni, nawet jeśli w tym czasie zakładasz je tylko okazjonalnie.

Oferujemy soczewki dwutygodniowe dostosowane do potrzeb osób o dużych i niewielkich wadach wzroku. To produkty, które zostały wyposażone w szereg technologii zwiększających komfort noszenia, takich jak dodatkowe nawilżenie czy ochrona przed promieniowaniem UV. Sprawdzają się świetnie przede wszystkim latem, kiedy to noszenie klasycznych oprawek jest mało komfortowe. Oprócz tego pozwalają na zachowanie komfortu widzenia, jeśli korzystasz ze standardowych okularów przeciwsłonecznych bez korekcji.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło