Soczewki jednodniowe – Gliwice

Soczewki jednodniowe to bardzo wygodne rozwiązanie. W przeciwieństwie do modeli kilkutygodniowych lub kilkumiesięcznych nie wymagają one regularnego moczenia w specjalnych preparatach. Po użyciu wystarczy jedynie zdjąć soczewki i wyrzucić je do kosza. Dzięki temu nie trzeba martwić się koniecznością zabezpieczenia soczewek i ich odpowiedniego przechowania przez kolejne godziny, aż do ponownego założenia. Oferujemy soczewki jednodniowe stworzone z myślą o osobach, które borykają się zarówno z małą, jak i dużą wadą wzroku.

Soczewki jednodniowe są doskonałym wyborem przede wszystkim wtedy, gdy noszenie okularów korekcyjnych jest niewygodne lub wręcz niebezpieczne. Mowa tu m.in. o aktywności fizycznej. W trakcie uprawiania sportu duża wada wzroku może być przeszkodą. To dobry wybór także w przypadku osób regularnie odwiedzających basen.

Soczewki jednodniowe są świetnym wyborem także dla osób, które cenią sobie wygodę na co dzień. Niektórzy użytkownicy nie potrafią zaakceptować swojego wyglądu w okularach, dlatego soczewki mogą być sposobem na poradzenie sobie z wadą wzroku, jednocześnie nie ingerując w wizerunek. Zakładanie soczewek to popularna praktyka także w trakcie ważnych wydarzeń, np. wesel czy balów sylwestrowych. Zrezygnowanie z okularów pozwala na wykonanie doskonale widocznego makijażu oka, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku kobiet.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło