Soczewki miesięczne – Gliwice

Soczewki miesięczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę. Dzięki nim można zrezygnować z noszenia okularów na co dzień. To świetny wybór zwłaszcza latem, a także w sytuacji, gdy w trakcie wykonywanej pracy oprawki są dla Ciebie utrudnieniem. Soczewki miesięczne łączą w sobie funkcjonalność z atrakcyjną ceną. Wystarczają na dłużej niż np. szkła kontaktowe dwutygodniowe, choć wymagają dokładnie takiej samej pielęgnacji.

Oferujemy soczewki miesięczne wyposażone w technologie, które pozwalają na nawilżanie oczu w trakcie noszenia. Sprawdzają się one doskonale przede wszystkim w przypadku osób pracujących przy komputerze. To soczewki o wysokiej tlenotransferyjności, które zatrzymują nawilżenie we wnętrzu przez nawet 16 godzin. Są one dostępne w opakowaniach zawierających kilka sztuk, co pozwala na zaopatrzenie się w szkła kontaktowe na dłuższy czas.

Jak dbać o soczewki miesięczne?

Soczewki miesięczne po każdym zdjęciu należy dokładnie wyczyścić specjalnym środkiem. Następnie muszą one zostać umieszczone w pudełeczku z płynem pielęgnacyjnym. Tylko wtedy ich ponowne założenie będzie w pełni bezpieczne. Warto pamiętać, że z takich szkieł kontaktowych można korzystać jedynie przez miesiąc – nawet jeśli nosisz je tylko raz na kilka dni.

W naszym salonie w Gliwicach specjaliści nie tylko dobiorą odpowiednie soczewki miesięczne do Twoich potrzeb, lecz także pokażą, jak je poprawnie zakładać i co zrobić, by zachowały świeżość przez cały okres noszenia. Zapraszamy!

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło