Site preloader

Soczewki okularowe

SOCZEWKI OKULAROWE

Salon optyczny Nemezis w Gliwicach poleca duży wybór soczewek kontaktowych oraz okularowych. Soczewki okularowe, które są w naszej ofercie, to produkty na najwyższym światowym poziomie. U nas możesz znaleźć soczewki okularowe różnych rodzajów. Stawiamy na najlepsze technologie i proponujemy nowe rozwiązania, które dają wygodę i bezpieczeństwo.

W ofercie salonu optycznego Nemezis oferujemy również soczewki i okulary bardziej ekonomiczne, w korzystnych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kierując się Twoimi potrzebami, wyszukamy najodpowiedniejszą ofertę spośród olbrzymiej ilości oferowanych szkieł.

 

SOCZEWKI OKULAROWE – RODZAJE

Rodzaje soczewek okularowych do okularów oferowane u nas:

  • soczewki klasyczne dobrane indywidualnie
  • soczewki progresywne, dają możliwość ostrego widzenia na każdą odległość
  • soczewki z poszerzonym polem widzenia, świetne do pracy biurowej i komputera
  • soczewki progresywne dla kierowców (pole widzenia do prowadzenia pojazdu, wykonane z materiałów odpornych na uderzenia i działanie poduszki powietrznej)
  • o inne pytaj indywidualnie.

OKULARY I SOCZEWKI – NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Okuliści, optometryści i optycy w salonu optycznym Nemezis cały czas starają się pogłębiać i aktualizować wiedzę z zakresu okulistyki i optyki. Technologia materiałów, z których wykonane są okulary cały czas się rozwija.

Coraz nowocześniejsze materiały  stwarzają większe możliwości soczewki mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ciągle pojawiają się np. nowoczesne powłoki, nowoczesne fotochromy nowe generacje polaryzacji.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu optycznego w Gliwicach, gdzie pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie Twoich problemów ze wzrokiem.

EnglishPolish