Nemezis

Soczewki okularowe

Optyk Nemezis dysponuje szeroką ofertą nowoczesnych soczewek okularowych, które charakteryzuje najwyższa światowa jakość. Stawiamy na trwałe rozwiązania oraz bezpieczne technologie, które zapewniają klientom komfort i wygodę codziennego użytkowania.

Każdorazowo dobieramy szkła okularowe do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz posiadanego budżetu. Mamy zarówno rozwiązania najpopularniejszych marek na świecie, jak i te znacznie bardziej ekonomiczne choć, nie mniej skuteczne w korekcji wzroku. Bez cienia wątpliwości możemy powiedzieć, że w naszym salonie optycznym każdy klient znajdzie idealne dla siebie soczewki okularowe.

Rodzaje szkieł okularowych

W naszym salonie optycznym oferujemy następujące rodzaje soczewek okularowych:

• soczewki klasyczne, dobrane indywidualnie,

• soczewki progresywne, dają możliwość ostrego widzenia na każdą odległość,

• soczewki z poszerzonym polem widzenia, świetne do pracy biurowej oraz tej wykonywanej przy komputerze,

• soczewki progresywne dla kierowców, w których pole widzenia dopasowane jest do prowadzenia pojazdu, wykonane z materiałów odpornych na uderzenia i działanie poduszki powietrznej,

• o inne pytaj specjalistów w naszym salonie.

Nowoczesne technologie w służbie wzroku

Okuliści, optometryści i optycy pracujący w salonie optycznym Nemezis nieustannie pogłębiają i aktualizują swoją wiedzę branżową z zakresu okulistyki i optyki. Jest to niezbędne, aby być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi trendami zarówno w zakresie designu, jak i wykorzystywanych technologii materiałowych do produkcji oprawek oraz soczewek okularowych.

Coraz nowocześniejsze materiały dają coraz większe możliwości dopasowania soczewek do indywidualnych potrzeb klienta i jego wymagań. Rozwój w naszej branży jest naprawdę dynamiczny i ciągle pojawiają się np. nowoczesne powłoki, innowacyjne fotochromy czy nowe jeszcze doskonalsze generacje polaryzacji.

Odwiedź nasz salon i dowiedz się więcej, na temat tego, jak nowe technologie mogą pomóc Ci widzieć lepiej i żyć lepiej!

scroll