Site preloader

O nas

Gabinet okulistyczny Nemezis w Gliwicach

Odpowiednio zbadana i określona wada wzroku to okulary lub soczewki kontaktowe które umożliwiają prawidłowe widzenie oraz odpowiednią jakość życia. Mając to na względzie, zapewniamy naszym klientom profesjonalne optometryczne badanie wzroku, diagnostyczne badanie okulistyczne. Dysponujemy nowoczesnym profesjonalnym sprzętem do wykonywania badań wzroku

nemezis
nemezis
nemezis

Gabinet terapii widzenia

Prowadzimy także terapię widzenia opartą na założeniach optometrii behawioralnej i polegającej na nauce specjalistycznych ćwiczeń wzrokowo – motorycznych prowadzonych pod nadzorem terapeuty. Celem terapii jest przywrócenie prawidłowego działania układu wzrokowego lub jego usprawnienie.

Salon optyczny

W naszym salonie optycznym oferujemy duży wybór opraw- na każdą kieszeń – od ekskluzywnych marek po mniej znane i tańsze. Oferujemy okulary modne i funkcjonalne, okulary do czytania, do pracy przy komputerze, do całodziennego użytkowania jakimi są np. okulary progresywne, a także cała gamę okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją. W prawidłowym doborze okularów i szkieł wspiera nas nowoczesne urządzenie komputerowe Visio office Tworzymy nowoczesne rozwiązania dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb Państwa wzroku.

nemezis
nemezis
nemezis

Pracownia optyczna

Wszystkie okulary dla Państwa wykonuje dyplomowany optyk, na miejscu w naszej pracowni optycznej na zaawansowanym technologicznie sprzęcie.

Zapytanie ofertowe nr 1 –

Pobierz

Zapytanie ofertowe nr 2 –

Pobierz

Formularz ofertowy nr 1 –

Pobierz

Formularz ofertowy nr 2 –

Pobierz

Zawiadomienie o wyniku postępowania 1/2017

Pobierz

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

Pobierz

</p>

EnglishPolish