Nemezis

O nas

Poradnia okulistyczna Nemezis w Gliwicach

Prawidłowe widzenie warunkuje odpowiednią jakość naszego życia. Dlatego tak ważne jest, aby wada wzroku została właściwie zbadana i zdiagnozowana. Pozwala to na dobranie okularów lub soczewek kontaktowych, które zmienią naszą codzienność w sposób diametralny. Zdajemy sobie sprawę z wagi odpowiedniej diagnozy, dlatego naszym pacjentom oferujemy komputerowe badanie wzroku wykonywane na profesjonalnym sprzęcie najwyższej jakości. W naszym salonie optycznym zatrudniony jest również optometrysta, z którego porady można skorzystać.

nemezis
nemezis
nemezis

Gabinet terapii widzenia

Terapia widzenia bazuje założeniach optometrii behawioralnej. Nie można jednak nie wspomnieć także o jej silnym związku z neurologicznymi aspektami wzroku. Można powiedzieć, że chodzi niejako o przeprogramowanie swojego wzroku, poprzez zmianę złych nawyków wzrokowych na dobre w taki sposób, by operować nimi nieświadomie. W praktyce terapia widzenia polega na nauce i wielokrotnym powtarzaniu odpowiednio przygotowanych ćwiczeń wzrokowo – motorycznych prowadzonych pod nadzorem doświadczonego terapeuty. Powtarza się je tak długo, aż stają się nieświadomymi odruchami, dzięki którym pacjent widzi lepiej. Metodę tą można stosować bez względu na wiek pacjenta. Korzystają z niej zarówno dzieci, dorośli, jak i osoby starsze.

Salon optyczny

Nasz salon optyczny to miejsce, w którym każdy pacjent znajdzie odpowiednie dla siebie oprawy okularowe. Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom i budżetom odwiedzających nas pacjentów, oferujemy zarówno oprawki ekskluzywnych marek, jak i oprawy mniej znanych producentów co przekłada się na ich niższą cenę. Jedna rzecz pozostaje niezmienna – jest nią jakość oferowanych przez nas produktów. Tak więc niezależnie czy kupujesz u nas okulary do czytania, do pracy przy komputerze czy takie przeznaczone do całodziennego użytkowania jak np. okulary progresywne, możesz mieć pewność najwyższej jakości zastosowanych materiałów, jak i precyzji wykonania. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o modne i praktyczne okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją. W prawidłowym doborze okularów i szkieł wspiera nas nowoczesne urządzenie komputerowe Visio Office. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym pacjentom rozwiązania najlepsze dla ich wzroku.

nemezis
nemezis
nemezis

Pracownia optyczna

W naszym salonie działa również pracownia optyczna, w której dyplomowany optyk wykonuje okulary dla pacjentów. Wykorzystuje w tym celu nowoczesny sprzęt, w który wyposażona jest pracownia. Dzięki temu, że okulary wykonywane są na miejscu, znacznie łatwiej jest dokonać niezbędnych zmian, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Nie ma konieczności długotrwałego oczekiwania, które ma miejsce w wielu salonach optycznych niedysponujących odpowiednim zapleczem.

Zapytanie ofertowe nr 1 –

Pobierz

Zapytanie ofertowe nr 2 –

Pobierz

Formularz ofertowy nr 1 –

Pobierz

Formularz ofertowy nr 2 –

Pobierz

Zawiadomienie o wyniku postępowania 1/2017

Pobierz

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

Pobierz

Specjalistyczny zestaw diagnostyki okulistycznej – zapytanie ofertowe

Pobierz

Specjalistyczny zestaw diagnostyki okulistycznej – rozstrzygnięcie konkursu

Pobierz

Zestaw pomocy optometrycznych – zapytanie ofertowe

Pobierz

Zestaw pomocy optometrycznych – rozstrzygnięcie konkursu

Pobierz

Zestaw urządzeń do diagnostyki okulistycznej – zapytanie ofertowe

Pobierz

Zestaw urządzeń do diagnostyki okulistycznej – rozstrzygnięcie konkursu

Pobierz

scroll