Soczewki specjalistyczne – Gliwice

W naszej ofercie posiadamy soczewki specjalistyczne firmy SwissLens, zamawiane według indywidualnych parametrów klienta na podstawie badania przeprowadzonego przez optometrystę.

Oferujemy soczewki RGP, twarde do korekcji stożka rogówki oraz ortokeratologiczne. Są one dostosowane do potrzeb użytkowników o dużych wadach wzroku czy nietypowej budowie oka. Różnią się od standardowych szkieł kontaktowych przede wszystkim kształtem i zastosowanymi technologiami korekcji.

Dla kogo soczewki specjalistyczne?

Soczewki specjalistyczne to produkty stworzone z myślą osobach, które nie potrafią znaleźć odpowiedniego modelu dla siebie wśród tych ogólnie dostępnych. Wynika to często m.in. ze zbyt dużej wady wzroku, co przekłada się na grubość szkła kontaktowego. Problemem może być również budowa oka, a także indywidualne preferencje i tryb życia.

Soczewki specjalistyczne mają kształt dopasowany do specyfiki konkretnego problemu. Zostały one pozbawione ostrych krawędzi, a ich brzegi są spłaszczone w taki sposób, by zapewniać komfort noszenia przez cały dzień. Postawienie na soczewki specjalistyczne często jest jedynym sposobem na zapewnienie prawidłowego widzenia bez uczucia dyskomfortu. Szkła kontaktowe tego typu zamawiamy po przeanalizowaniu przypadku danego pacjenta i wykonaniu dokładnych badań. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zapewnią one wygodę, jakiej nie dają inne soczewki kontaktowe dostępne na rynku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Gliwicach. W tym miejscu dokonamy odpowiednich pomiarów i sprawdzimy, jakie parametry powinny mieć soczewki dopasowane do potrzeb danego użytkownika. Następnie zamówimy je, a już po kilku dniach będzie możliwe odebranie szkieł kontaktowych korygujących nawet najbardziej wymagające wady wzroku.

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło