Nemezis

Soczewki kontaktowe

Poznaj wygodę życia bez okularów!

Salon optyczny Nemezis oferuje szeroki wybór soczewek kontaktowych renomowanych marek tj. Johnson&Johnson, CooperVision, Alcon, Bauch&Lomb. W sprzedaży mamy zarówno wygodne soczewki jednodniowe, jak i takie przeznaczone do dłuższego stosowania. Regularnie poszerzamy naszą wiedzę na temat nowości branżowych w zakresie soczewek. W tym celu uczestniczymy w szkoleniach i seminariach. Wszystko po to, aby oferować pacjentom rozwiązania, które w bezpieczny sposób podnoszą komfort ich codziennego życia.

Kupując soczewki kontaktowe w naszym salonie, możesz dodatkowo zaopatrzyć się w akcesoria i preparaty niezbędne do ich codziennej pielęgnacji. W sprzedaży mamy zarówno płyny do soczewek, krople do oczu, jak i tabletki odbiałczające. Wszystkie uznanych marek, do których należą:

  • Solo Care Aqua,
  • ReNu- Bausch&Lomb,
  • Bio True – Bausch&Lomb,
  • Complette,
  • Opti-Free Express, Opti-Free RepleniSh, Opti-Free Pure Moist,
  • oraz wiele innych.

Wszystkie preparaty przeznaczone do pielęgnacji soczewek dostępne są także w naszym sklepie internetowym.

Z przyjemnością informujemy, że soczewki z rodziny ULTRAFLEX firmy Cooper Vision znów można kupić w naszym sklepie online.

Przypominamy również, że nasi stali klienci mają możliwość udziału w Programie Lojalnościowo – Rabatowym. A dodatkowo polecając soczewki ULTRAFLEX swoim bliskim i znajomym, możesz wziąć również udział w Programie Rekomendacji. Po szczegóły zapraszamy do naszego salonu optycznego Nemezis znajdującego się w Gliwicach przy ulicy Zwycięstwa 61.

Dla kogo przeznaczone są soczewki kontaktowe?

To rozwiązanie idealne zarówno dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, jak i tych, które z różnych względów po prostu nie lubią korzystać z okularów. Można również bez najmniejszych problemów korzystać zamiennie z okularów i soczewek. Nasi klienci często wykorzystują wygodę, jaką dają soczewki np. podczas uprawiania dynamicznych sportów lub w czasie wakacji. Nie brakuje także osób, które używają ich podczas mniej lub bardziej profesjonalnych zdjęć. W sytuacji, kiedy sporadycznie korzystamy z soczewek kontaktowych, najlepszym wyborem są te jednodniowe.

Jak właściwie dobrać soczewki kontaktowe?

Dobrze dobrane soczewki kontaktowe pracują wraz z okiem, zapewniają optymalne pole widzenia, pokazują naturalny obraz bez zniekształceń. Użytkownik nie ma również problemu z zaparowaniem, na które często narzekają właściciele okularów.

Procedura doboru soczewek kontaktowych polega na prawidłowym zbadaniu wady wzroku z określeniem parametrów rogówki i wyeliminowaniem przeciwwskazań. Optometrysta dobiera właściwe soczewki, uczy ich prawidłowego zakładania oraz zdejmowania, jak również wyjaśnia proces ich codziennej pielęgnacji.

W salonie optycznym Nemezis pracują wykwalifikowani okuliści i optometryści, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach oraz sympozjach. Ich doświadczenie stanowi nieocenioną pomoc w doborze soczewek kontaktowych spełniających wszystkie oczekiwania konkretnego klienta.

O tym musisz pamiętać!

Decydując się na korzystanie z soczewek, należy bezwzględnie przestrzegać terminu ich wymiany. Częstotliwość ta zdeterminowana jest rodzajem wykorzystywanych soczewek. Należy również pamiętać o odpowiednim ich przechowywaniu oraz używaniu zaleconych przez specjalistę płynów i kropli nawilżających.

Soczewki kontaktowe są doskonałą alternatywą dla okularów i nie należy się ich bać. Z pomocą specjalistów z salonu Nemezis wybierzesz te idealne dla siebie! Zdecyduj się na zmianę i sprawdź jak dzięki niej, zmieni się całe Twoje życie! Zapraszamy!

scroll