Site preloader

Soczewki kontaktowe

SOCZEWKI KONTAKTOWE

Jeśli szukasz soczewek kontaktowych, zapraszamy do salonu optycznego Nemezis w Gliwicach. Oferujemy duży wybór soczewek kontaktowych wiodących marek: Johnson&Johnson, CooperVision, Alcon, Bauch&Lomb  w tym soczewek jednodniowych, jak i przystosowanych do dłuższego użytkowania.
Aby być na bieżąco z nowinkami technicznymi, bierzemy udział w licznych szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje.

Przy zakupie soczewek kontaktowych możesz się zaopatrzyć we wszelkie akcesoria i preparaty niezbędne do pielęgnacji soczewek kontaktowych, takich: jak płyny do soczewek, krople do oczu oraz tabletki odbiałczające znanych na rynku firm:

 

i wiele innych dostępnych również w naszym sklepie internetowym.

Wybierz soczewki kontaktowe i ciesz się wygodą na co dzień!

Z przyjemnością informujemy, iż wznowiliśmy sprzedaż soczewek kontaktowych

 

Jako Nasz stały klient bierzesz udział w PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWO- RABATOWYM, a polecając soczewki ULTRAFLEX znajomym, również w PROGRAMIE REKOMENDACJI.

SOCZEWKI KONTAKTOWE – DLA KOGO?

Soczewki kontaktowe to doskonały wybór dla osoby, która nie lubi okularów lub prowadzi aktywny tryb życia. Można je nosić stale lub okazjonalnie, np. w czasie wakacji, uprawiania sportów czy zakładać do zdjęć, na których chcemy się pokazać bez okularów.  Osobom, które sporadycznie korzystają z soczewek, możemy zaproponować zakup wygodnych soczewek jednodniowych.

Dobrze dobrane soczewki kontaktowe pracują wraz z okiem, zapewniają optymalne pole widzenia, pokazują naturalny obraz bez zniekształceń. Użytkownik nie ma problemu z zaparowaniem.

Salon optyczny Nemezis zatrudnia optyków, optometrystów oraz okulistów, którzy na bieżąco biorą udział w szkoleniach, konferencjach oraz sympozjach. Procedura doboru soczewek kontaktowych polega na prawidłowym zbadaniu wady wzroku z określeniem parametrów rogówki i wyeliminowaniem przeciwwskazań. Optometrysta dobierze soczewki, nauczy je zakładać i zdejmować oraz  wytłumaczy proces  pielęgnacji soczewek kontaktowych.

 

SOCZEWKI KONTAKTOWE – KORZYŚCI I OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKÓW

Jeśli zdecydujesz się na soczewki kontaktowe, pamiętaj, by przestrzegać terminu wymiany, który jest określony rodzajem soczewek. Powinieneś też odpowiednio je przechowywać, używać zaleconych przez specjalistę płynów i kropli nawilżających.

A reszta to już czysta przyjemność z korzystania.

Odwiedź salon optyczny Nemezis w Gliwicach.

Dopasujemy Ci soczewki kontaktowe, abyś miał alternatywę dla okularów!

EnglishPolish